ludmila_small

Ing. Ľudmila Dydňanská, FCP

Zakladateľ projektu ženyPREženy 
Konzultant prirodzenej plodnosti, CrMS

Volám sa Ľudmila a rada vás budem sprevádzať prirodzenou plodnosťou. Šírim osvetu medzi ženami o tom, čo samy dokážu spraviť pre ich reprodukčné zdravie a hormonálnu vyrovnanosť. Len správne informovaná žena dokáže efektívne manažovať čas čakania na vytúžené dieťatko. Učím ženy ako sa dokážu prirodzene snažiť o tehotenstvo a ako sa prirodzene vyhnúť tehotenstvu. Fascinuje ma problematika ženskej cyklickosti a jej súlad so súkromným a pracovným životom. Podelím sa s vami o to, ako môj mužíček začal vnímať moju cyklickosť :) Ako lektor Creightonského Modelu starostlivosti o plodnosť pomáham ženám ŽIŤ ZDRAVÝ ŽIVOT V RYTME CYKLU.

                                                                                                                                                                      dydnanska@gmail.sk

 

 

 

PaedDr. Kristína Tarabčáková

Pedagóg
Ambasádorka rodiny

Som Kristína, momentálne mamička na materskej dovolenke so synčekom. Vyštudovala som pedagogiku, lebo práca s deťmi ma stále napĺňala a prekvapovala. Momentálne som začítaná do kníh o výchove dieťaťa. Robím prehlaď, keďže v dnešnej dobe je množstvo názorov a výchovných smerov. Rada sa podelím o prierez toho, čo mám načítané a čo u mňa funguje v praxi. Mám veľmi pekné manželstvo a na mojom manželovi neustále skúšam, čo na neho platí a s veľmi jednoduchými pravidlami a zásadami sa taktiež veľmi rada podelím. Moje príspevky si môžete prečítať v sekcii RODINA.

 

 

 

Mgr. Zuzana Rigdová

Výchova, rodina, HR

Som Zuzana, momentálne full-time mama 3 maličkých detí. HR je oblasť, ktorej sa venujem 5 rokov, pracovala som ako HR Specialist v dvoch medzinárodných firmách, je to moje hobby, práca a vášeň zároveň 🙂 Moje deti rozšírili oblasť môjho “pôsobenia” na oblasť výchovy, čomu-tomu ma priučia a život s nimi je krízový manažment sám o sebe, takže denne padám a vstávam a zisťujem, že vlastne v oblasti výchovy nič nie je úplne jasné, vopred dané a aplikovateľné na každý druh (hlavne druhorodený je v tomto smere výrazne proti prúdový:). Ale inak som v podstate veľmi spokojná mama a o svoje skúsenosti sa s vami rada podelím v sekcii RODINA.

 

 

O nás

 

Projekt ženyPREženy vychádza z konceptu tvoriť a obohatiť sa navzájom. Tvoria ho ženy s kresťanskými hodnotami, pôsobiace v rôznych oblastiach, ktoré spoločne vytvárajú priestor, kde môžete načerpať, zastaviť sa, inšpirovať sa, vzdelávať sa a cítiť sa dobre. Miesto, kde môžete byť sama sebou. Pomáhame objaviť skryté ženské “ja”. Rozvíjame hodnoty, ktoré tvoria podstatu ženy.

Len žena s hodnotami obklopená láskou, môže byť skutočným prínosom pre svojich najmilších a spoločnosť. Rozvíjame to, čo je hodnotné: krásu žien, zdravie rodín, láskyplné vzťahy…

“Schopná, inteligentná a cnostná žena – kto je ten, kto ju dokáže nájsť? Je oveľa vzácnejšia ako drahokamy a jej hodnota je oveľa vyššia ako rubíny či perly.” Pris 31,10

Ak sme Vás oslovili, ste aktívna, zdieľate naše hodnoty a rada sa podelíte o Vaše skúsenosti s ostatnými, dajte nám o sebe vedieť, rady Vás spoznáme.

Vytvárame inšpiráciu

Podporujeme

Vzdelávame

Posúvame

Spájame

Obohacujeme sa navzájom

 

Sme pro-life

 

pro-plodnosť

pro-zdravie

pro-život

pro-rodinu

pro-manželstvo

pro-vzťahy

pro-pomoc

pro-dobro

pro-spoluprácu